OL/3 Ententýna Mandolína - seminář HV

Seminář je hudebně – dramatickou  dílnou, ve které se seznámíme s neposednými  písničkami Lenky Pospíšilové, které jsou doprovázené nejrůznějšími aktivitami pohybovými, nástrojovými, dramatickými, ale také  výtvarnými.  Jednotlivé písničky jsou vzájemně tematicky propojeny putováním časem a ročními obdobími. Cestu uzavírá návštěva řeckého Olympu a protinožců v Austrálii.

Seminář je inspirován zpěvníkem, ve kterém je I CD s bohatě instrumentovanými písničkami, které je možné při výuce použít. Zpěvník bude možné na semináři zakoupit.

Hudebně-dramatická výchova se snaží dětem zprostředkovat především radost ze společného muzicírování a tvoření. Jazyk a slovo je nositeli elementárních rytmů, které mohou děti využít při hře na tělo nebo na jednoduché orffovské nástroje.
Možné kombinovat i s výtvarnou výchovou.

Semináře Lenky Pospíšilové jsou skvělými návody na činnosti s dětmi, jsou inspirací pro besídky a různá vystoupení a dodají Vám odvahu (pokud ji nemáte) brát hudební činnosti jako výbornou zábavu plnou radosti.

Lektorka: PaedDr. Lenka Pospíšilová (pedagožka, sbormistryně, lektorka s mezinárodní působností - Německo, Rusko, Maďarsko, USA, Austrálie...).

Podrobnosti k semináři

Začátek semináře 08. 04. 2021 (09:00)
Konec semináře 08. 04. 2021 (14:30)
Datum záčatku přihlášení 01. 12. 2020
Uzávěrka přihlášek 31. 03. 2021
Cena pro jednotlivce 1.399 Kč
Pokuta za zpoždění 50 Kč (od 02. 04. 2021 00:00)
Místo konání Olomouc, Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1

Umístění na mapě